Ocieplanie pianką - cena za m2

Analizując koszty związane z budową domu zależy nam na uzyskaniu możliwie najniższej ceny. Oczywiście zwracamy uwagę na jakość materiałów, ale często niestety porównujemy głównie cenę. Bardziej świadomi inwestorzy zastanawiają się nad trwałością i parametrami technicznymi materiałów, które kupują do budowy swojego domu.

 

W przypadku ocieplenia poddasza jest bardzo podobnie. Z obserwacji naszych wynika, że osiem osób na dziesięciu dzwoniących do naszej firmy pytają głównie o cenę pianki za m2. Czasami zdarza się tylko pytanie: na jakiej piance pracujecie. Nieliczni przyjmują tylko informację o tym, że pianki są różne, mimo, że pytają oczywiście o piankę otwarto-komórkową, taką, która nadaje się do ocieplenia poddasza w domach jednorodzinnych.

 

Cały czas wahamy się, czy do oferty wprowadzić tańsze pianki PUR, aby sprostać niektórym wymaganiom cenowym. Takie pianki istnieją, ich cena jest niższa. Proponujemy jednak, aby porównać naszą cenę ocieplenia na tym samym materiale, w stosunku do innych firm. Jeżeli wykonamy takie porównanie to szybko okaże się, że materiał, który proponujemy jest zdecydowanie lepszy od najtańszych pianek dostępnych na rynku.

 

W 2016 roku średnia cena ocieplenia pianką otwarto-komórkową wahała się w przedziale od 48 zł do 70 zł/m2 przy grubości 20 cm. Różnice są duże, ale różne są też ceny materiałów. Czasami ta różnica wynika z marży jaką nakłada wykonawca, bo niejednokrotnie jest tak, że jakiś wykonawca żąda zapłaty w wysokości np. 60 zł/m2 przy zastosowaniu taniej pianki PUR.

 

Naszą zaletą jest jednak to, że stawiamy na jednego dostawcę - zmniejszamy w ten sposób koszty związane z logistyką i wypracowujemy większe rabaty przy zamówieniu znacznych ilości pianki. Warto więc postawić na jakość i sprawdzonego dostawcę.

10 listopada 2016
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

TOMCZAK - Izolacje Natryskowe

woj. mazowieckie
Warszawa i okolice

 

http://izolacje-natryskowe24.pl

tel. +48 794 433 433